Etiket arşivi: sultanbeyli evlere iş verenler

Eve Nikah Şekeri işi veren yerler

Eve Nikah Şekeri işi veren yerler

Evde nikah şekeri yapımı
Ev hanımlarının çok fazla talep göstermesi nedeni ile her geçen gün daha fazla işveren evde nikah şekeri yapan ekiplere ve ev hanımlarına iş vermeyi tercih ediyor.
Evde nikah şekeri yapmak istiyorum diyorsanız yada evde nikah şekeri yapacak ekipler arıyorsanız yorum bölümünden ilanlarınızı üye olmadan e ücret ödemeden hemen ekleyebilirsiniz.

Evde nikah şekeri yapacak bayanlar arıyoruz
İstanbul’da evde nikah şekeri yapacak ve düzenli çalışacak bayanlar arıyoruz. Ciddi olan bayanlar 0531 253 37 32 yada 0216 537 70 67 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirler.
Evlere nikah şekeri işi verilir
Evde nikah şekeri yapmak, boncuk işlemek, paketleme ve ambalaj gibi çeşitli işlerde çalışabilecek ev hanımları arıyoruz. Evde iş yapmak istiyorum diyorsanız KALDIRILDI numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Eve Nikah Şekeri işi veren yerler

Gelin el çiçeği yaptırılacaktır
Evde gelin el çiçeği yapmak isteyen bayanlar aranmaktadır. Tüm malzemeler size kesilerek hazırlanmış bir şekilde teslim edilecek olup demet başı ücret ödenmektedir. Daha fazla bilgi almak ve iş başvurusunda bulunmak için 0541 275 16 86 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
not: ilan verenlerle ilgili şikayetleriniz olursa lütefen yorum kısmından bildiriniz iletişim numaralarını kaldıralım.
İstanbulda Nikah Şekeri Yaptıran Yerler
Evden Ek İş
Evde nikah şekeri yapımı video- Nikah Şekeri nasıl yapılır?
evde nikah şekeri yaptıran yerler
evde yapılacak işler istanbul
evde nikah şekeri işi verenler
evde nikah şekeri yaptıran yerler istanbul