Sponsorlu Bağlantılar

2013 SGK Destek Hattı

Sponsorlu Bağlantılar

SGK Destek Hattı ,

SGK Destek Hattı 

Sosyal güvenlik kurumu her gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni bir yeniliği hayatımıza soktu. Bu yenilik Sosyal Güvenlik Kurumu danışma hattı. Bundan sonra merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenmek için bir tanıdığa veya sosyal güvenlik kurumuna gitmenize gerek kalmıyacak.

Sosyal güvenlik kurumu alo destek hattından istediğiniz bilgileri edinebilir kafanıza takılan soruların cevabını konunun uzmanlarından alabilirsiniz.  Sosyal güvenlik kurumu Alo SGK destek hattının numarası  “170” dir. Telefonunuzdan sadece 170 i tuşlayarak sgk destek hattına bağlanabilirsiniz. Ayrıca alo sgk destek hattına soru larınızı değil görüş, eleştiri, ihbar, öneri gibi her türlü konuları iletebilirsiniz.
SGK kurum ve bünyesinde herhangi bir sorununuz yada  bilgi almak istediğiniz konuda 170 i tuşladıgınızda karşınıza çıkan operatör yardımı ile ilgili konuları tuşlayıp size yardımcı olucak en yakın temsilciye bağlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yüksek emekli maaşının formülü ne ? başlıklı makalemizde emekli maaş artışları, kimler yüksek emekli maaşı alır ve yüksek emekli maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

29 Mart, 2013 | Kategori haber
Bu İşkur yazısı 1 sene  önce sitemizde yayınlanmıştır.

Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Sitemizde yorum yapan kullanıcılar yaptıkları yorumlardan sorumludur. Düzgün bir Türkçe ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.

İŞKUR’un resmi sitesi değildir. Sitemizde iş ilanları ve haberleri resmi kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. İçeriklerin tamamı editörlerimiz tarafından özgün ve belirli kaynaklardan derlenerek yayınlanmaktadır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanması yasaktır.
Gizlilik ve Telif Hakkı | Reklam Yayıncılığı Politikası | İletişim